Informacja: PanBilet wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane na potrzeby swoich klientów. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Stand Up Mieszko Minkiewicz i Tomek Nowaczyk
Fabryka Komedii
28 marca 2019, godz. 19:00
Ciechanów - Fabryka Kultury Zgrzyt, ul. Narutowicza 4 a
Ceny: 33 PLN
Dostępność: 16 biletów
Organizator: webCOVER Sławomir Gortat
Sprzedaż do: 28 marca 2019 o godz. 18:00
Strona organizatora: https://zgrzyt.panbilet.pl

Mieszko Minkiewicz to stand-uper z dziesięcioletnim komediowym stażem. Romansował z improwizacją, youtubem i kabaretem. Grał na większości festiwali komediowych, zdobywał nagrody solowe i zespołowe. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Aktywnie animuje komedię na Podlasiu, skąd pochodzi, oraz w Warszawie, gdzie mieszka

Tomek Nowaczyk
to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że "napierdziela jak karabin". Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Tomek ma kondychę, bo dużo biega. I o tym bieganiu i problemach biegacza amatora między innymi opowiada w swoim najnowszym materiale "Samotność długodystansowca". Ale nie tylko o bieganiu Tomek mówi, bo porusza również tematy życia rodzinnego, porządku i dobrego wychowania; w programie pada również trochę gorzkich słów o współczesnej Polsce. Jest inteligentnie, zabawnie, refleksyjnie, często na granicy, a czasem nawet daleko poza.
Zróbcie wszystko, żeby Tomek nie był samotny podczas występu, bo "Samotność długodystansowca" to program, który zdecydowanie trzeba obejrzeć!

Proszę czekać - trwa ładowanie...
bilety na miejsca
nienumerowane
Inne wydarzenia z tej okolicy
29 listopada 2019
godz. 19:30
|
|
16
|
0
29 listopada 2019
godz. 19:30
9 listopada 2019
godz. 20:00
|
|
49
|
0
9 listopada 2019
godz. 20:00
Abyśmy mogli lepiej dopasować wyświetlane wyniki, wybierz swój region :