Informacja: PanBilet wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane na potrzeby swoich klientów. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.
27. Lubański Finał WOŚP
Stand-up dla WOŚP
11 stycznia 2019, godz. 18:00
Lubań - Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 4
Ceny: 35 PLN
Dostępność: 101 biletów
Organizator: Stowarzyszenie Wyloguj Się
Sprzedaż do: 11 stycznia 2019 o godz. 17:30
Strona organizatora: https://wylogujsie.panbilet.pl

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaniu oraz Stand-up Polska zapraszają! 


W tym roku w ramach 27. Lubańskiego Finału WOŚP, mamy zaszczyt zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie z którego całkowity dochód przeznaczony będzie na cel Finału WOŚP czyli zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. 

Wystąpią:

Antoni Syrek-Dąbrowski "NORMA"
Próbuje być lepszym człowiekiem, próbuje wstawać rano, próbuje jeść zdrowo... Nie umiem. Stanie się lepszym człowiekiem wymaga wysiłku, a ja nie lubię wysiłku. Więc mój wniosek jest taki: jak byłeś dobrym człowiekiem to bardzo prawdopodobne, że dalej w życiu będziesz dobry człowiekiem, a jeśli byłeś leniwym dziadem to mamy dużo wspólnego. Ze wstydem zapraszam na występ.

Michał Kutek

Z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba mu się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.

Proszę czekać - trwa ładowanie...
bilety na miejsca
nienumerowane
Inne wydarzenia z tej okolicy
12 października 2019
godz. 17:00
|
|
21
|
0
12 października 2019
godz. 17:00
Abyśmy mogli lepiej dopasować wyświetlane wyniki, wybierz swój region :