Informacja: PanBilet wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane na potrzeby swoich klientów. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.
WIELKI KONCERT - SERIALE
Największe światowe hity z seriali filmowych
29 kwietnia 2020, godz. 20:00
Wrocław - Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
Ceny: od 89 PLN do 239 PLN
Dostępność: 2436 biletów
Organizator: Mateusz Micek MicArt
Sprzedaż do: 29 kwietnia 2020 o godz. 19:30
Strona organizatora: https://micartmusic.panbilet.pl

"Wielki Koncert - Seriale"

Zapraszamy Państwa do udziału w premierowym cyklu "Wielki Koncert", który jest efektem współpracy najbardziej kreatywnych artystów i producentów. "Wielki Koncert" to zawsze niemal 100 osobowa orkiestra symfoniczna, wyjątkowi wykonawcy i spektakularna oprawa z wizualizacjami, scenografią i choreografią.

Jako pierwszy z cyklu wielkich koncertów zaprezentujemy Państwu wydarzenie poświęcone najwspanialszym produkcjom serialowym, które towarzyszą nam od lat i stały się istotnym elementem naszej kultury.  Zaprezentujemy najsłynniejsze kompozycje, które pojawiły się na małym ekranie w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Nie zabraknie najnowszych produkcji takich jak "Dom z Papieru", "Gra o Tron" czy "Stranger Things", które zabrzmią obok takich klasyków jak "Miami Vice", "Dynastia" czy "Friends". "Wielki Koncert - Seriale" to niemal 50 tytułów, zaprezentowanych na żywo i uzupełnionych grą świateł, wizualizacjami a także występami choreograficznymi. Wśród powszechnych ostatnio koncertów muzyki filmowej to wydarzenie zupełnie premierowe.

Proszę czekać - trwa ładowanie...
bilety na miejsca
numerowane
Inne wydarzenia z tej okolicy
16 października 2020
godz. 19:00
|
|
343
|
0
16 października 2020
godz. 19:00
Abyśmy mogli lepiej dopasować wyświetlane wyniki, wybierz swój region :