Informacja: PanBilet wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane na potrzeby swoich klientów. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.
PARODY FESTIVAL & BASS ATTACK FESTIVAL
Dwudniowy karnet na obie imprezy!
01 - 02 maja 2020
Ruda Śląska - Tereny Targowe Ruda Śląska, Kupiecka 2A
Ceny: od 60 PLN do 179 PLN
Organizator: Fantastic Events sp. z o.o.
Sprzedaż do: 1 maja 2020 o godz. 15:00

Dwudniowa wejściówka na dwie imprezy roku 2020 w południowej części kraju!


Impreza która odbędzie się już 1 Maja to gratka dla miłośników Parodii !

Najzabawniejsze przeróbki najpopularniejszych światowych piosenek w Wykonaniu CHWYTAKA & DJ WIKTORA i ZESPOŁU JANO sprawią że będziesz płakać ze śmiechu krzycząc na cały głos DAJ TO GŁOŚNIEJ - tak samo jak nazywa się kolejny zespół który dla Ciebie Wystąpi !! No ale... MAMA OSTRZEGAŁA :)
Zbliżający się na festiwalu wakacyjny czas to idealna okazja na... LETNI CHAMSKI PODRYW :D Zespół który swoim Cinquocento w holenderskim gazie poprowadzi nas prosto do finału imprezy jakim będzie Koncert zespołu ŁOBUZY ! ONA CZUJE WE MNIE PINIONDZ zna w Polsce chyba każdy :)  W końcu nie od dziś wiadomo że... ŁOBUZ KOCHA NAJBARDZIEJ :D

Jesteśmy Przekonani że ta impreza to będzie istny FENOMEN.. Dlatego o dobre humory od Pierwszych minut Festiwalu zadba właśnie Formacja.. FENOMEN :)


..natomiast 2 maja odbędzie się impreza która jak sama nazwa wskazuje... będzie Wielkim Basowym Atakiem !!

Istne kilkugodzinne szaleństwo w rytm Najmocniejszych Elektronicznych Brzmień Trance, Techno czy House oraz Przeróżnych Wariacji Laserowych to tylko część tego co cię czeka... DARIUS & FINLAY, SKYTECH oraz BROOKLYN BOUNCE to Artyści których nie trzeba przedstawiać miłośnikom Klubowych Rytmów a jeśli jeszcze ich nie znasz.. to poznasz ich już 2 maja wraz z kolejnymi Wykonawcami którzy dosłownie rozniosą scenę !! Mowa tutaj o DJ QUIZ, PRISONERS SHOW, DJ DIABLLO oraz DJ SALIS! Znasz ich ? Chcesz poznać bardziej ? Jeśli tak to 2 maja będziesz w raju klubowej muzyki ale to jeszcze nie koniec !! Już wkrótce poinformujemy o kolejnych niespodziewanych atrakcjach !! BASS ATTACK FESTIVAL to impreza której w południowej części Polski jeszcze nie było !!


Bądź razem z nami częścią tego WIELKIEGO SHOW!! DO ZOBACZENIA !!


Informacje dodatkowe:
- Wstęp 16+
- Otwarcie bram o godzinie 16:00

Proszę czekać - trwa ładowanie...
bilety na miejsca
nienumerowane
Inne wydarzenia z tej okolicy
20 marca 2020
godz. 19:00
|
|
211
|
0
20 marca 2020
godz. 19:00
6 października 2020
godz. 19:00
|
|
|
0
6 października 2020
godz. 19:00
Abyśmy mogli lepiej dopasować wyświetlane wyniki, wybierz swój region :