Informacja: PanBilet wykorzystuje pliki cookies oraz przetwarza dane na potrzeby swoich klientów. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.
Pink Floyd Muzyka Live!
Wyjątkowe widowisko w wykonaniu zespołu Spare Bricks
6 października 2019, godz. 18:00
Wałcz - Wałeckie Centrum Kultury, Plac Zesłańców Sybiru 3
Ceny: brak danych
Organizator: Nu Media Elżbieta Jażdżewska
Sprzedaż do: 6 października 2019 o godz. 17:00

JESIEŃ W RÓŻOWYCH BRZMIENIACH!
Dla fanów legendarnej grupy Pink Floyd dobra wiadomość! Już w październiku rusza jesienna trasa koncertowa z przebojami Pink Floyd! 6 października na scenie w Wałczu odbędzie się multimedialne show, a w głównej roli największe hity z płyty The Wall i nie tylko.
Lubimy te piosenki, które znamy. Kochamy te piosenki, które kojarzą nam się z energią młodości i dorastania. 
Szczególnie na koncertach.
Widowisko Pink Floyd Live to z jednej strony sentymentalny powrót do kultowych przebojów w nowych aranżacjach, z drugiej - fantastyczna przygoda z poezją. A to dlatego, że  utwory z płyty "The Wall" zaprezentujemy w polskiej wersji.  Skąd taki pomysł? Otóż przetłumaczone na język polski znane i wielokrotnie nucone refreny, nieoczekiwanie nabierają większej mocy. Wyzwalają w publiczności nowe, silne emocje.
- "Dzięki zespołowi Spare Bricks, który doskonale czuje klimat i charyzmę Pink Floyd, mogę słuchać na żywo ulubionych kawałków kilka razy do roku. Ich show to fantastyczny muzyczny zastrzyk energii, która wibruje we mnie jeszcze wiele dni po koncercie" - mówi jeden z fanów grupy.

Na widowiskach muzyki Pink Floydów wśród publiczności znajdziemy zarówno seniorów, jak i nastolatki, często zdarzają się rodzicie z dziećmi. Chcą oni pokazać młodemu pokoleniu muzykę, która ich wyrażała, kształtowała i była oknem na świat.
Spare Bricks funduje publiczności show na miarę wielkoformatowego koncertu, będącego jednocześnie muzyczną podróżą w czasie oraz nowatorskim widowiskiem.

Proszę czekać - trwa ładowanie...
szukaj biletów na
KupBilecik
Inne wydarzenia z tej okolicy
12 października 2020
godz. 19:00
|
|
377
|
0
12 października 2020
godz. 19:00
17 lutego 2020
godz. 20:30
|
|
50
|
0
17 lutego 2020
godz. 20:30
25 stycznia 2020
godz. 19:30
|
|
25 stycznia 2020
godz. 19:30
Abyśmy mogli lepiej dopasować wyświetlane wyniki, wybierz swój region :